ZÁPAS
04.07.17 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Paul Valsecchi | 7-5, 6-1 | Belgium F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Ficovich | Paul Valsecchi | |
1. podanie % | 33/52 (63%) | 35/67 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/67 (55%) | 18/52 (35%) |
Vyhrané body celkom | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 rokov
16 033 $
20.08.97, 26 rokov
16 033 $
Juan Pablo Ficovich vs. Paul Valsecchi - Vzájomné zápasy
04.07.17 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Paul Valsecchi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Belgium F3 | antuka |
Juan Pablo Ficovich form & Paul Valsecchi form
Juan Pablo Ficovich - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |