ZÁPAS
17.09.18 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Luciano Tacchi | 6-1, 6-4 | Argentina F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Ficovich | Luciano Tacchi | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Luciano Tacchi | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Luciano Tacchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 40-15 | ||
3-1 | Luciano Tacchi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Luciano Tacchi | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Luciano Tacchi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Luciano Tacchi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Luciano Tacchi | |
3-0 | Luciano Tacchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-1 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Luciano Tacchi | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Luciano Tacchi | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Luciano Tacchi | |
0-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.04.01, 22 rokov
26.04.01, 22 rokov
Juan Pablo Ficovich vs. Luciano Tacchi - Vzájomné zápasy
17.09.18 | 1. kolo | Juan Pablo Ficovich | Luciano Tacchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
Juan Pablo Ficovich form & Luciano Tacchi form
Juan Pablo Ficovich - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-60, 6-73 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-1, 7-61 | detail zápasu |
Luciano Tacchi - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Franco Capalbo | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Braden Shick | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Frazier Rengifo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Guercio | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. James Story | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Gianni Ross | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Corrientes Challenger - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu |