ZÁPAS
22.11.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 6-4, 3-1, - skreč | M25 Naples | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | |
1. podanie % | 28/46 (61%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/28 (57%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body celkom | 56/100 (56%) | 44/100 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Gonzalo Lama | |
6-4 |
2 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Gonzalo Lama | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Pablo Ficovich vs. Gonzalo Lama - Vzájomné zápasy
22.11.19 | 2. kolo | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 6-4, 3-1, Gonzalo Lama - skreč | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
15.07.17 | semifinále | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Belgium F4 | antuka |
07.07.17 | štvrťfinále | Juan Pablo Ficovich | Gonzalo Lama | 7-5, 7-60 | detail zápasu | Belgium F3 | antuka |
Juan Pablo Ficovich form & Gonzalo Lama form
Juan Pablo Ficovich - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Gonzalo Lama - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |