ZÁPAS
07.08.19 | 1. kolo | Juan Manuel Cerundolo | Simon Freund | 6-2, 7-66 | M15 Ystad | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Manuel Cerundolo | Simon Freund | |
1. podanie % | 53/63 (84%) | 54/82 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/53 (70%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/82 (45%) | 19/63 (30%) |
Vyhrané body celkom | 81/145 (56%) | 64/145 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Simon Freund | |
0-0 | ||
3-2 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-5 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 5-5 | |
0-0, 0-30 | ||
5-6 | Simon Freund | |
0-0 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Manuel Cerundolo vs. Simon Freund - Vzájomné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Juan Manuel Cerundolo | Simon Freund | 6-2, 7-66 | detail zápasu | M15 Ystad | antuka |
Juan Manuel Cerundolo form & Simon Freund form
Juan Manuel Cerundolo - posledné zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 štvrťfinále | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - skreč | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu |
Simon Freund - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |