ZÁPAS
18.05.18 | štvrťfinále | Juan Ignacio Londero | Oscar Otte | 6-4, 3-6, 6-3 | Heilbronn Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Ignacio Londero | Oscar Otte | |
1. podanie % | 57/90 (63%) | 49/89 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/57 (72%) | 38/49 (78%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/33 (52%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/89 (35%) | 32/90 (36%) |
Vyhrané body celkom | 89/179 (50%) | 90/179 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 1 | 12 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Juan Ignacio Londero | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Ignacio Londero | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Ignacio Londero | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Juan Ignacio Londero | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-6 |
3 | ||
Juan Ignacio Londero | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Ignacio Londero | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Ignacio Londero | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Ignacio Londero vs. Oscar Otte - Vzájomné zápasy
10.01.19 | 2. kolo kval. | Oscar Otte | Juan Ignacio Londero | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
18.05.18 | štvrťfinále | Juan Ignacio Londero | Oscar Otte | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Heilbronn Challenger | antuka |
Juan Ignacio Londero form & Oscar Otte form
Juan Ignacio Londero - posledné zápasy
Santa Cruz - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | - | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
02.07.23 finále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 7-610, 7-63 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tigre 2 - antuka | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 4-3, - Juan Ignacio Londero - skreč | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
06.01.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.22 kvalifik. | vs. Borna Gojo | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 0-1, - Juan Ignacio Londero - skreč | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
06.04.22 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
09.03.22 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
23.02.22 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Oscar Otte - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |