ZÁPAS
08.08.17 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Tejas Chaukulkar | 6-4, 6-2 | Germany F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Ignacio Galarza | Tejas Chaukulkar | |
1. podanie % | 27/55 (49%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 19/28 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/28 (50%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 20/44 (45%) | 18/55 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/99 (58%) | 42/99 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
24.10.89, 34 rokov
24.10.89, 34 rokov
Juan Ignacio Galarza vs. Tejas Chaukulkar - Vzájomné zápasy
08.08.17 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Tejas Chaukulkar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Germany F10 | antuka |
Juan Ignacio Galarza form & Tejas Chaukulkar form
Juan Ignacio Galarza - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
27.08.22 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
30.06.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | detail zápasu |
Tejas Chaukulkar - posledné zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-71, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Joel Link | 6-2, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elias Emilio Walter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Mortier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Carles Batlle | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Adrian Exposito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.18 kvalifik. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 4-5, Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sonny Curik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Marco Di Maro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Marcelo Zormann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.18 kvalifik. | vs. Nicholas Horton | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Nick Faessen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
18.03.18 kvalifik. | vs. Olly Sadler | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Hardeep Singh Sandhu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
India F2 - tvrdý | ||||
04.03.18 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 1-6, 5-7 | detail zápasu |