ZÁPAS
14.09.17 | 2. kolo | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Lama | 6-3, 6-3 | Argentina F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Lama | |
1. podanie % | 37/53 (70%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/37 (76%) | 22/33 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 20/48 (42%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkom | 55/101 (54%) | 46/101 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Ignacio Galarza vs. Gonzalo Lama - Vzájomné zápasy
14.09.17 | 2. kolo | Juan Ignacio Galarza | Gonzalo Lama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
Juan Ignacio Galarza form & Gonzalo Lama form
Juan Ignacio Galarza - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
27.08.22 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
30.06.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | detail zápasu |
Gonzalo Lama - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |