ZÁPAS
07.06.17 | 2. kolo | Juan Ignacio Galarza | Federico Moreno | 7-64, 6-0 | Argentina F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Ignacio Galarza | Federico Moreno | |
1. podanie % | 47/64 (73%) | 51/67 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/47 (72%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 22/64 (34%) |
Vyhrané body celkom | 78/131 (60%) | 53/131 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Ignacio Galarza vs. Federico Moreno - Vzájomné zápasy
13.09.17 | 1. kolo | Juan Ignacio Galarza | Federico Moreno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
07.06.17 | 2. kolo | Juan Ignacio Galarza | Federico Moreno | 7-64, 6-0 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka |
Juan Ignacio Galarza form & Federico Moreno form
Juan Ignacio Galarza - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 5-7, 4-3, Juan Sebastian Osorio - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-4, 3-2, Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 7-64, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
27.08.22 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
30.06.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-78, 6-76 | detail zápasu |
Federico Moreno - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - skreč | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu |