ZÁPAS
14.09.17 | 2. kolo | Juan Ignacio Ameal | Hernan Casanova | 4-6, 7-62, 7-66 | Argentina F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Juan Ignacio Ameal | Hernan Casanova | |
1. podanie % | 88/121 (73%) | 84/102 (82%) |
Vyhrané body z 1.podania | 58/88 (66%) | 52/84 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/33 (36%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 41/102 (40%) | 51/121 (42%) |
Vyhrané body celkom | 111/223 (50%) | 112/223 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Ignacio Ameal vs. Hernan Casanova - Vzájomné zápasy
14.09.17 | 2. kolo | Juan Ignacio Ameal | Hernan Casanova | 4-6, 7-62, 7-66 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
09.03.15 | 1. kolo | Hernan Casanova | Juan Ignacio Ameal | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka |
25.08.14 | štvrťfinále | Hernan Casanova | Juan Ignacio Ameal | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Argentina F15 | antuka |
10.03.14 | kvalifik. | Juan Ignacio Ameal | Hernan Casanova | 7-68, 6-1 | detail zápasu | Argentina F4 | antuka |
Juan Ignacio Ameal form & Hernan Casanova form
Juan Ignacio Ameal - posledné zápasy
Argentina F8 - antuka | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Federico Moreno | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Facundo Arguello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 7-62, 7-66 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Ricardo Hocevar | 6-0, 7-69 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Augusto Abraham | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Dominik Recek | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Matthias Haim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Andrew Ruppli | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
16.07.17 kvalifik. | vs. Jonathan Mridha | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
15.07.17 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
07.07.17 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.17 2. kolo | vs. Maciej Smola | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.17 1. kolo | vs. Adrian Andrzejczuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-78 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Arnold Kokulewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.17 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Mikelis Libietis | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Hernan Casanova - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-74, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 2-0, Thiago Cigarran - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-2, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-0, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-3, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-5, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 0-2, - Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Cesar Bouchelaghem | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Marius Copil | 3-6, 6-74 | detail zápasu |