ZÁPAS
27.02.18 | kvalifik. | Juan Bautista Otegui | Bogdan Ionut Apostol | 2-1, - skreč | Turkey F8 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Juan Bautista Otegui vs. Bogdan Ionut Apostol - Vzájomné zápasy
27.02.18 | kvalifik. | Juan Bautista Otegui | Bogdan Ionut Apostol | 2-1, Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | Turkey F8 | tvrdý |
Juan Bautista Otegui form & Bogdan Ionut Apostol form
Juan Bautista Otegui - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Bogdan Ionut Apostol - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - Bogdan Ionut Apostol - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu |