ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Joshua Ortlip | Pedro Iamachkine | 7-64, 6-2 | M25 Malibu | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Joshua Ortlip | Pedro Iamachkine | |
1. podanie % | 44/71 (62%) | 40/76 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/44 (70%) | 27/40 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/27 (41%) | 12/36 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 29/71 (41%) |
Vyhrané body celkom | 79/147 (54%) | 68/147 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Joshua Ortlip | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Joshua Ortlip | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
Joshua Ortlip | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Joshua Ortlip | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Pedro Iamachkine | |
Joshua Ortlip | 3-5 | |
4-5 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Joshua Ortlip | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Pedro Iamachkine | |
0-0 | ||
Joshua Ortlip | 6-6 | |
0-0, 2-0, 4-1, 6-1, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Joshua Ortlip | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Joshua Ortlip | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Joshua Ortlip | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Joshua Ortlip | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-2 | Pedro Iamachkine | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joshua Ortlip | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Peru
03.04.96, 28 rokov
03.04.96, 28 rokov
Joshua Ortlip vs. Pedro Iamachkine - Vzájomné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Joshua Ortlip | Pedro Iamachkine | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M25 Malibu | tvrdý |
Joshua Ortlip form & Pedro Iamachkine form
Joshua Ortlip - posledné zápasy
M15 Champaign - tvrdý | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Christian Lakoseljac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ryan Shane | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-63, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.09.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-76, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 6-1, 5-2 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Toby D. Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-1, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
10.09.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Dennis Novikov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-4, 5-4 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Justin Roberts | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.02.20 2. kolo | vs. Mauricio Echazu | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Pedro Iamachkine - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |