ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo | Jose Statham | Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 6-1 | Thailand F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jose Statham | Phongsapak Kerdlaphee | |
1. podanie % | 34/43 (79%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/34 (82%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/9 (56%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/47 (45%) | 10/43 (23%) |
Vyhrané body celkom | 54/90 (60%) | 36/90 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 6 | 7 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Thajsko
07.05.98, 25 rokov
07.05.98, 25 rokov
Jose Statham vs. Phongsapak Kerdlaphee - Vzájomné zápasy
27.11.17 | 1. kolo | Jose Statham | Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Thailand F10 | tvrdý |
06.06.17 | 1. kolo | Jose Statham | Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 7-62 | detail zápasu | Thailand F1 | tvrdý |
Jose Statham form & Phongsapak Kerdlaphee form
Jose Statham - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Phongsapak Kerdlaphee - posledné zápasy
M15 Chiang - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Thammarat Kamchai | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Wongwarun Wongcharoen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 3-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kunal Anand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Seunghun Shin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, - Phongsapak Kerdlaphee - skreč | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gareth Ong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Marut Klaoklang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 7-66, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-71, 6-20, 7-64 | detail zápasu |