ZÁPAS
26.09.18 | 2. kolo | Jose Statham | Max Houkes | 6-3, 6-4 | Kazakhstan F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jose Statham | Max Houkes | |
1. podanie % | 44/70 (63%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/44 (73%) | 17/27 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/26 (46%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/50 (44%) | 26/70 (37%) |
Vyhrané body celkom | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jose Statham | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Max Houkes | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Statham | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Jose Statham | 3-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Jose Statham | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
4-3 | Max Houkes | |
0-0, A-40[BP] | ||
5-3 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jose Statham | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Statham | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jose Statham | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jose Statham vs. Max Houkes - Vzájomné zápasy
26.09.18 | 2. kolo | Jose Statham | Max Houkes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
Jose Statham form & Max Houkes form
Jose Statham - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Max Houkes - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 5-7 | detail zápasu |