ZÁPAS
27.10.18 | 2. kolo kval. | Jose Statham | Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-0 | Canberra Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jose Statham | Matthew Christopher Romios | |
1. podanie % | 31/43 (72%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/31 (87%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/41 (54%) | 9/43 (21%) |
Vyhrané body celkom | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jose Statham vs. Matthew Christopher Romios - Vzájomné zápasy
18.02.22 | štvrťfinále | Jose Statham | Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | M25 Canberra | tvrdý |
27.10.18 | 2. kolo kval. | Jose Statham | Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Canberra Challenger | tvrdý |
Jose Statham form & Matthew Christopher Romios form
Jose Statham - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Matthew Christopher Romios - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shintaro Imai | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-5, - Matthew Christopher Romios - skreč | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Tao Mu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Filip Apltauer | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Andrew Rogers | 5-7, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, - Matthew Christopher Romios - skreč | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alex Bolt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Derek Pham | 7-64, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Alex Bolt | 2-6, 4-6 | detail zápasu |