ZÁPAS
12.11.18 | 1. kolo | Jose Pereira | Tomas Gerini | 6-1, 6-4 | Argentina F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jose Pereira | Tomas Gerini | |
1. podanie % | 40/50 (80%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/40 (73%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/51 (51%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkom | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Tomas Gerini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Pereira | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Jose Pereira | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Tomas Gerini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jose Pereira | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tomas Gerini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Tomas Gerini | |
6-1 |
2 | ||
Jose Pereira | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Jose Pereira | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Tomas Gerini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jose Pereira | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Tomas Gerini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jose Pereira | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Tomas Gerini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Pereira | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jose Pereira | 4-4 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Jose Pereira | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
20.07.95, 28 rokov
20.07.95, 28 rokov
Jose Pereira vs. Tomas Gerini - Vzájomné zápasy
12.11.18 | 1. kolo | Jose Pereira | Tomas Gerini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
Jose Pereira form & Tomas Gerini form
Jose Pereira - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Tomas Gerini - posledné zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Luini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Adelchi Virgili | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Flavio Cortinovis | 4-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 0-5, - Tomas Gerini - skreč | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Boruch Skierkier | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Fernando Sierra | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Leonid Avramenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Joaquin Pablo Molina Bannen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-64, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Harry Lim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Rozanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 2-6 | detail zápasu |