ZÁPAS
04.07.17 | 1. kolo | Jose Pereira | Johann Willems | 4-6, 6-3, 6-2 | Germany F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jose Pereira | Johann Willems | |
1. podanie % | 62/96 (65%) | 46/79 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/62 (68%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/34 (56%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/79 (38%) | 35/96 (36%) |
Vyhrané body celkom | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jose Pereira vs. Johann Willems - Vzájomné zápasy
04.07.17 | 1. kolo | Jose Pereira | Johann Willems | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Germany F6 | antuka |
Jose Pereira form & Johann Willems form
Jose Pereira - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Johann Willems - posledné zápasy
M15 Kamen - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 1-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Philipp Davydenko | 0-4, - Johann Willems - skreč | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Matthias Haim | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-5, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Bruno Britez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 6-3, 6-4 | detail zápasu |