Kolumbia
24.12.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
USA
23.12.01, 22 rokov
Kolumbia
24.06.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
USA
30.01.01, 23 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez vs. Eliot Spizzirri/Tyler Zink - Vzájomné zápasy
28.10.19 | štvrťfinále | Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez | Eliot Spizzirri/Tyler Zink | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
Jose Daniel Bendeck form & Eliot Spizzirri form
Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez - posledné zápasy
M25 Naples - antuka |
28.10.19 štvrťfinále | vs. Eliot Spizzirri/Tyler Zink | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
28.10.19 semifinále | vs. Ian Dempster/Korey Lovett | 6-3, 6-74, 10-5 | | detail zápasu |
28.10.19 finále | vs. Oliver Crawford/Sam Riffice | 4-6, 6-2, 10-2 | | detail zápasu |
28.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Gomez/Junior A. Ore | 6-4, 7-5 | | detail zápasu |
M15 Cancun - tvrdý |
21.10.19 štvrťfinále | vs. Luciano Doria/Alejandro Mendoza | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
21.10.19 semifinále | vs. Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim | 6-75, 6-4, 12-10 | | detail zápasu |
21.10.19 1. kolo | vs. Skyler Butts/Nicholas Bybel | Skyler Butts/Nicholas Bybel/Tyler Zink - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
21.10.19 finále | vs. Juan Sebastian Gomez/Luis Patino | - | | detail zápasu |
M15 Cancun - tvrdý |
14.10.19 štvrťfinále | vs. Skyler Butts/Nicholas Bybel | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
14.10.19 semifinále | vs. Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim | 6-3, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
14.10.19 finále | vs. Alejandro Mendoza/Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-10 | | detail zápasu |
14.10.19 1. kolo | vs. Luciano Doria/Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
M25 Lima - antuka |
15.07.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko/Rowland Phillips | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
15.07.19 semifinále | vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino | 6-1, 2-6, 5-10 | | detail zápasu |
15.07.19 štvrťfinále | vs. Federico Juan Aguilar/Boruch Skierkier | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Lima - antuka |
08.07.19 1. kolo | vs. Enrique Bogo/Joseph W. Van Meter | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
08.07.19 štvrťfinále | vs. Pedro Iamachkine/Mateo Vereau | 6-4, 6-76, 10-8 | | detail zápasu |
08.07.19 semifinále | vs. Juan Sebastian Gomez/Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
08.07.19 finále | vs. Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos | 6-75, 1-6 | | detail zápasu |
M25+H Toulouse - antuka |
17.06.19 1. kolo | vs. Jonathan Kanar/Laurent Lokoli | 7-5, 4-6, 6-10 | | detail zápasu |
Guayaquil Challenger - antuka |
30.10.18 1. kolo | vs. Joao Domingues/Gastao Elias | 6-72, 3-6 | | detail zápasu |
Italy F26 - antuka |
03.09.18 štvrťfinále | vs. Eric Ahren Moonga/Jonathan Mridha | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
03.09.18 semifinále | vs. Enrico Dalla Valle/Oscar Jose Gutierrez | 6-74, 2-6 | | detail zápasu |
Eliot Spizzirri/Tyler Zink - posledné zápasy
Fairfield Challenger - tvrdý |
11.10.23 1. kolo | vs. Vasil Kirkov/Denis Kudla | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
New York - tvrdý |
31.08.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino/Arthur Rinderknech | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
Lexington Challenger - tvrdý |
05.08.23 finále | vs. George Goldhoff/Vasil Kirkov | 4-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
04.08.23 semifinále | vs. Mac Kiger/Benjamin Sigouin | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Blake Ellis/Tristan Schoolkate | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
02.08.23 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis/Nathan Ponwith | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
New York - tvrdý |
02.09.21 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Austin - tvrdý |
18.11.19 semifinále | vs. Jimmy Bendeck/George Goldhoff | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
18.11.19 finále | vs. Justin Butsch/Ian Dempster | 4-6, 6-3, 10-7 | | detail zápasu |
18.11.19 1. kolo | vs. Jacob Bullard/Evin Mcdonald | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
18.11.19 štvrťfinále | vs. Cleeve Harper/Chih Chi Huang | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
M25 Naples - antuka |
28.10.19 1. kolo | vs. Harrison Adams/Julian Bradley | 4-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
28.10.19 štvrťfinále | vs. Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
M25 Fort - tvrdý |
21.10.19 štvrťfinále | vs. Charlie Emhardt/Alfredo Perez | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
21.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Gomez/Junior A. Ore | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |