ZÁPAS
14.08.19 | 1. kolo | Jose Daniel Bendeck | Juan Bautista Otegui | 5-3, - skreč | M15 La | antuka |
ŠTATISTIKY
Jose Daniel Bendeck | Juan Bautista Otegui | |
1. podanie % | 18/28 (64%) | 19/26 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/18 (72%) | 12/19 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané break-bally | 1/4 (25%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 11/26 (42%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané body celkom | 29/53 (55%) | 24/53 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Kolumbia
24.12.90, 33 rokov
26 067 $
24.12.90, 33 rokov
26 067 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Jose Daniel Bendeck vs. Juan Bautista Otegui - Vzájomné zápasy
14.08.19 | 1. kolo | Jose Daniel Bendeck | Juan Bautista Otegui | 5-3, Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | M15 La | antuka |
Jose Daniel Bendeck form & Juan Bautista Otegui form
Jose Daniel Bendeck - posledné zápasy
M15 Guatemala - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cundinamarca - antuka | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Bruno Figlia | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Witten | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Tyler Mercier | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Felipe Santamaria | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 kvalifik. | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Joao Hinsching | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 5-3, Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Cristobal Castro | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 0-6, 0-3, - Jose Daniel Bendeck - skreč | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ricardo Alban | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Agustin Maria Gascia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lluc Serrat Vinolas | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Juan Bautista Otegui - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |