INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jose Checa-Calvo vs. Carlos Taberner - Vzájomné zápasy
27.04.15 | 2. kolo | Jose Checa-Calvo | Carlos Taberner | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Spain F11 | tvrdý |
Jose Checa-Calvo form & Carlos Taberner form
Jose Checa-Calvo - posledné zápasy
Valencia - tvrdý I. | ||||
23.10.15 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 2-6, 1-3, - Jose Checa-Calvo - skreč | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.15 1. kolo | vs. Radu Albot | 2-6, 1-3, - Jose Checa-Calvo - skreč | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
27.07.15 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.15 semifinále | vs. Toby Martin | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo | vs. Javier Amantegui | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.15 finále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
23.06.15 1. kolo | vs. Benoit Paire | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
16.06.15 1. kolo | vs. Tomislav Brkic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F16 - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Alan Gadjiev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.15 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-63, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.15 štvrťfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
18.05.15 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Soichiro Moritani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
04.05.15 štvrťfinále | vs. Sergio Castellon Guasch | 7-66, 7-60 | detail zápasu | |
04.05.15 semifinále | vs. Gerard Granollers | 6-1, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Spain F11 - tvrdý | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
27.04.15 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.04.15 semifinále | vs. Jorge Hernando-Ruano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.15 štvrťfinále | vs. Javier Pulgar-Garcia | 7-65, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
20.04.15 štvrťfinále | vs. Marc Giner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo | vs. Bruno Mardones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.04.15 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-2, 1-6, 7-60 | detail zápasu |
Carlos Taberner - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |