ZÁPAS
29.06.17 | štvrťfinále | Jorge Montero | Shalva Dzhanashia | 6-3, 4-6, 6-3 | Russia F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jorge Montero | Shalva Dzhanashia | |
1. podanie % | 63/96 (66%) | 82/116 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/63 (56%) | 42/82 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/33 (52%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 8/16 (50%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 62/116 (53%) | 44/96 (46%) |
Vyhrané body celkom | 114/212 (54%) | 98/212 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jorge Montero vs. Shalva Dzhanashia - Vzájomné zápasy
29.06.17 | štvrťfinále | Jorge Montero | Shalva Dzhanashia | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Russia F2 | tvrdý |
Jorge Montero form & Shalva Dzhanashia form
Jorge Montero - posledné zápasy
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Cash | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
10.12.18 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 5-7, 0-2, - Jorge Montero - skreč | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
21.11.18 2. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo | vs. Cristobal Castro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Mirko Martinez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Eduardo Agustin Torre | 6-3, 2-0, Eduardo Agustin Torre - skreč | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, - Jorge Montero - skreč | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Andre Miele | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Davi Almeida Toledo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Facundo Arguello | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. David Perez Sanz | 7-64, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
USA F22 - tvrdý | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Alex Blumenberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Yang Liu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Gardner | 7-5, 5-0, Kevin Gardner - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Binghamton Challenger - tvrdý | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam El Mihdawy | 2-2, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F12 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Eduardo Agustin Torre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
13.09.17 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Canada F6 - antuka | ||||
07.09.17 štvrťfinále | vs. Dennis Nevolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.17 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 7-63, 6-3 | detail zápasu |
Shalva Dzhanashia - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu |