ZÁPAS
16.05.17 | 1. kolo | Jorge Brian Panta Herreros | Alan Raul Sau Franco | 6-0, 6-3 | Mexico F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jorge Brian Panta Herreros | Alan Raul Sau Franco | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/25 (80%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/17 (76%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 20/38 (53%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkom | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 7 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mexiko
07.11.00, 23 rokov
07.11.00, 23 rokov
Jorge Brian Panta Herreros vs. Alan Raul Sau Franco - Vzájomné zápasy
16.05.17 | 1. kolo | Jorge Brian Panta Herreros | Alan Raul Sau Franco | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Mexico F4 | tvrdý |
Jorge Brian Panta Herreros form & Alan Raul Sau Franco form
Jorge Brian Panta Herreros - posledné zápasy
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alan Raul Sau Franco - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
26.12.23 kvalifik. | vs. Shaoyun Liu | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Changli Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Louis Bowden | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Pinho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus McDaniel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Marcus McDaniel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. David Krasner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Pranav Kumar | 7-63, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Brandon Perez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Santana (DOM) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 0-1, - Alan Raul Sau Franco - skreč | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Ricardo Ledesma Candelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.06.22 2. kolo kval. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-73, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Younan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Rafael Alfonso De Alba Valdes | 6-4, 6-2 | detail zápasu |