ZÁPAS
04.12.17 | 2. kolo kval. | Jordi Mas De Ugarte | Christopher Rosensteel | 7-63, 6-3 | USA F40 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Španielsko
26.07.95, 28 rokov
26.07.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
11.10.91, 32 rokov
11.10.91, 32 rokov
Jordi Mas De Ugarte vs. Christopher Rosensteel - Vzájomné zápasy
04.12.17 | 2. kolo kval. | Jordi Mas De Ugarte | Christopher Rosensteel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | USA F40 | tvrdý I. |
Jordi Mas De Ugarte form & Christopher Rosensteel form
Jordi Mas De Ugarte - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-2, 4-6, 20-18 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 4-6, 6-1, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 0-3, - Jordi Mas De Ugarte - skreč | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-4, - Jordi Mas De Ugarte - skreč | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Torres Munoz | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-79, 4-6 | detail zápasu |
Christopher Rosensteel - posledné zápasy
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Richard Thongoana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-1, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Vero - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Boris Arias | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Osviel Turino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Jack Murray | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Daciek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Pedro Cordeiro | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.18 | vs. Illya Filanchuk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
02.11.18 | vs. Jakub Wojcik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F28b - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Ian O'Jon | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. William Mottet | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Conner Mcmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F26 - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Hironori Koyanagi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.18 | vs. Arsav Mohanty | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeremy Moser | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.18 | vs. Daniel Traxler | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F24 - tvrdý | ||||
08.09.18 | vs. Ye Cong Mo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canada F6 - tvrdý I. | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Shropshire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Nick Lagaev | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
06.01.18 | vs. Max Hartenstein | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
USA F39 - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Julio Pulido-Sanchez Mora | 5-7, 2-6 | detail zápasu |