ZÁPAS
23.09.18 | kvalifik. | Jonathan Stenberg | Arslanbek Temirhanov | 6-0, 6-4 | Sweden F4 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Jonathan Stenberg | Arslanbek Temirhanov | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/24 (88%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/15 (33%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 27/43 (63%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkom | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jonathan Stenberg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Stenberg | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Arslanbek Temirhanov | |
5-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jonathan Stenberg | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jonathan Stenberg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jonathan Stenberg | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Arslanbek Temirhanov | |
5-2 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Stenberg | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Arslanbek Temirhanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Švédsko
21.08.89, 34 rokov
21.08.89, 34 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
07.09.03, 20 rokov
07.09.03, 20 rokov
Jonathan Stenberg vs. Arslanbek Temirhanov - Vzájomné zápasy
23.09.18 | kvalifik. | Jonathan Stenberg | Arslanbek Temirhanov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Sweden F4 | tvrdý I. |
Jonathan Stenberg form & Arslanbek Temirhanov form
Jonathan Stenberg - posledné zápasy
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Arslanbek Temirhanov - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 3-6, 7-65, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 6-74, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jaitra De Saram | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Guillaume Delamarre | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Gustaf Strom | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 6-2, 3-6, 0-3, - Arslanbek Temirhanov - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Anthony Turchi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu |