ZÁPAS
15.05.17 | 1. kolo | Jonathan Mridha | Christoffer Solberg | 6-3, 7-62 | Sweden F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jonathan Mridha | Christoffer Solberg | |
1. podanie % | 53/81 (65%) | 44/71 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/53 (74%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/28 (57%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 30/71 (42%) | 26/81 (32%) |
Vyhrané body celkom | 85/152 (56%) | 67/152 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jonathan Mridha vs. Christoffer Solberg - Vzájomné zápasy
15.05.17 | 1. kolo | Jonathan Mridha | Christoffer Solberg | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Sweden F2 | antuka |
Jonathan Mridha form & Christoffer Solberg form
Jonathan Mridha - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Christoffer Solberg - posledné zápasy
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Colin Markes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 2-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Garcia Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Saud Alhogbani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Garv Bahl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 1-6, 7-64, 3-10 | detail zápasu |