ZÁPAS
02.07.19 | 1. kolo | Jonathan Mridha | Chien-Hsun Lo | 6-4, 2-6, 4-2, - skreč | M25 Kunshan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jonathan Mridha | Chien-Hsun Lo | |
1. podanie % | 45/67 (67%) | 52/81 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/45 (71%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/22 (32%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 36/80 (45%) | 28/67 (42%) |
Vyhrané body celkom | 75/147 (51%) | 72/147 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jonathan Mridha | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Chien-Hsun Lo | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-4 | Chien-Hsun Lo | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 2-4 | |
2-5 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 2-0 | |
3-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0 | ||
Jonathan Mridha | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jonathan Mridha vs. Chien-Hsun Lo - Vzájomné zápasy
02.07.19 | 1. kolo | Jonathan Mridha | Chien-Hsun Lo | 6-4, 2-6, 4-2, Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | M25 Kunshan | tvrdý |
Jonathan Mridha form & Chien-Hsun Lo form
Jonathan Mridha - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Chien-Hsun Lo - posledné zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu |