ZÁPAS
21.11.16 | 1. kolo kval. | Jonathan Binding | Ioannis Papounidis | 6-2, 3-6, 6-4 | Greece F11 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
13.03.93, 31 rokov
16 173 $
13.03.93, 31 rokov
16 173 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
29.05.98, 25 rokov
29.05.98, 25 rokov
Jonathan Binding vs. Ioannis Papounidis - Vzájomné zápasy
21.11.16 | 1. kolo kval. | Jonathan Binding | Ioannis Papounidis | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Greece F11 | tvrdý |
Jonathan Binding form & Ioannis Papounidis form
Jonathan Binding - posledné zápasy
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Finn Murgett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anvit Bendre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Dalwinder Singh | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
03.11.20 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Uisung Park | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Evangelos Bogris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Felix Gill | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. James Story | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Ioannis Papounidis - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Jerome Kym | 7-66, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Julius Fuller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Elgin Khoeblal | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Michael Weindl | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Hajek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ben Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Benedikt Steudter | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 7-64, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Domen Gostincar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Tsomlektsoglou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Rayan Ghedjemis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Enrique Luque Rico | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Frederik Oervad | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-4 | detail zápasu |