ZÁPAS
17.11.19 | 1. kolo kval. | Jonathan Binding | Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
13.03.93, 31 rokov
16 173 $
13.03.93, 31 rokov
16 173 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Jonathan Binding vs. Boris Pokotilov - Vzájomné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Jonathan Binding | Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Jonathan Binding form & Boris Pokotilov form
Jonathan Binding - posledné zápasy
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Finn Murgett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anvit Bendre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Dalwinder Singh | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
03.11.20 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Uisung Park | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Evangelos Bogris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Felix Gill | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. James Story | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Boris Pokotilov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | detail zápasu |