ZÁPAS
01.08.20 | 1. kolo | Jonas Forejtek | Jaroslav Pospisil | 6-2, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jonas Forejtek | 0-0 | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Jonas Forejtek | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Jonas Forejtek | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Jonas Forejtek | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jonas Forejtek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40 | ||
1-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Jonas Forejtek | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15 | ||
Jonas Forejtek | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Jaroslav Pospisil | |
Jonas Forejtek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
Jonas Forejtek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jonas Forejtek vs. Jaroslav Pospisil - Vzájomné zápasy
01.08.20 | 1. kolo | Jonas Forejtek | Jaroslav Pospisil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
25.09.19 | 1. kolo | Jonas Forejtek | Jaroslav Pospisil | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M25+H Ricany | antuka |
Jonas Forejtek form & Jaroslav Pospisil form
Jonas Forejtek - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 7-68, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marino Jakic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cannon Kingsley | 4-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 finále | vs. Jacob Fearnley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Raphael Collignon | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-2, Nikoloz Basilashvili - skreč | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Daniel Rincon | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Jaroslav Pospisil - posledné zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |