INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
John Lamble vs. Yan Bondarevskiy - Vzájomné zápasy
21.08.17 | kvalifik. | John Lamble | Yan Bondarevskiy | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Portugal F17 | tvrdý |
John Lamble form & Yan Bondarevskiy form
John Lamble - posledné zápasy
Mexico F2 - tvrdý | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Santiago Ruiz Velasco | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hastings | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Mexico F1 - tvrdý | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Pavel Krainik | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
USA F12 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
USA F10 - tvrdý | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Michael Shabaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F8 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F8 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F7 - tvrdý | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 7-61, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F6 - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - tvrdý | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. David Guez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.18 1. kolo | vs. Romain Bauvy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.18 kvalifik. | vs. Alexandru Danes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Mark Stewart Meyer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Johan Francisco Castillo Grullon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Danail Banov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Yohandri Perez Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Yan Bondarevskiy - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 štvrťfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |