ZÁPAS
18.08.18 | 1. kolo kval. | John Echeverria | Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 6-2, 6-1 | Spain F24 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
10.08.98, 25 rokov
10.08.98, 25 rokov
John Echeverria vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata - Vzájomné zápasy
18.08.18 | 1. kolo kval. | John Echeverria | Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Spain F24 | antuka |
John Echeverria form & Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata form
John Echeverria - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Tomas Cortez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Nathan Ponwith | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Gorkem Yuksel Inan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Nilo Duarte Garcia | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Pol Feixas Panella | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. David Ayguavives | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.18 | vs. Sevan Kelpetindjian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Luis Foix | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F31 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Dimitri Morogiannis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 | vs. Yanik Kaelin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Manel Perez Esteve | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Brandon Levendale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F13 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Jose Antonio Laderas Torres | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
04.05.15 | vs. Lucas Ramos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Yahor Kryvaruchka | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Alex Valeriano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.15 | vs. Eric Caleguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
India F2 - tvrdý | ||||
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Anvit Bendre | 1-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu |