ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Johannes Haerteis | Kaza Vinayak Sharma | 6-3, 6-2 | Egypt F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johannes Haerteis vs. Kaza Vinayak Sharma - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Johannes Haerteis | Kaza Vinayak Sharma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Egypt F2 | tvrdý |
Johannes Haerteis form & Kaza Vinayak Sharma form
Johannes Haerteis - posledné zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Kaza Vinayak Sharma - posledné zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Shahbaaz Khan | 7-68, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Dev Javia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-4, - Kaza Vinayak Sharma - skreč | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Kunal Anand | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Dalwinder Singh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 3-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Charles Minc | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 1-3, - Kaza Vinayak Sharma - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Tejas Chaukulkar | 7-61, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Sheng Tang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Rui-Xuan Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |