ZÁPAS
24.02.18 | 1. kolo kval. | Johannes Haerteis | Alexander Wolfschmidt | 6-0, 6-0 | Italy F1 | koberec |
ŠTATISTIKY
Johannes Haerteis | Alexander Wolfschmidt | |
1. podanie % | 29/42 (69%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkom | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Wolfschmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Alexander Wolfschmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alexander Wolfschmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexander Wolfschmidt | |
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Johannes Haerteis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alexander Wolfschmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Alexander Wolfschmidt | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Alexander Wolfschmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.03.00, 24 rokov
15.03.00, 24 rokov
Johannes Haerteis vs. Alexander Wolfschmidt - Vzájomné zápasy
24.02.18 | 1. kolo kval. | Johannes Haerteis | Alexander Wolfschmidt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Italy F1 | koberec |
Johannes Haerteis form & Alexander Wolfschmidt form
Johannes Haerteis - posledné zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Alexander Wolfschmidt - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Da Silva | 6-0, 6-78, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniels Tens | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Taketo Takamisawa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Christian Frederick Cantos Siemers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maxence Faniel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | - Alexander Wolfschmidt - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Antonio Massara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu |