ZÁPAS
13.11.17 | 1. kolo kval. | Johann Willems | Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | Czech Republic | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johann Willems vs. Andrej Glvac - Vzájomné zápasy
13.11.17 | 1. kolo kval. | Johann Willems | Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Johann Willems form & Andrej Glvac form
Johann Willems - posledné zápasy
M15 Kamen - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 1-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Jeremy Schifris | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Philipp Davydenko | 0-4, - Johann Willems - skreč | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Matthias Haim | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-5, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Bruno Britez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Antonio Pruner Neto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Andrej Glvac - posledné zápasy
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Timo Legout | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Francisco Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Junhyun Lee | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu |