ZÁPAS
15.11.16 | 1. kolo | Johan Nikles | Delf Gohlke | 7-61, 6-3 | Greece F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Johan Nikles | Delf Gohlke | |
1. podanie % | 30/53 (57%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 23/30 (77%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/23 (65%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/53 (42%) | 15/53 (28%) |
Vyhrané body celkom | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.06.93, 30 rokov
25.06.93, 30 rokov
Johan Nikles vs. Delf Gohlke - Vzájomné zápasy
15.11.16 | 1. kolo | Johan Nikles | Delf Gohlke | 7-61, 6-3 | detail zápasu | Greece F10 | tvrdý |
Johan Nikles form & Delf Gohlke form
Johan Nikles - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-65, 4-6, - Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Gijon - tvrdý I. | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu |
Delf Gohlke - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 7-64, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Rui-Xuan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Gregory Nitayamekin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Serra | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Marco Miceli | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. James Markiewicz | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lev Kazakov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Obal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ivaylo Traykov | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Aljaz Radinski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu |