Johan Nikles vs. Alon Elia 07.12.2017

Johan Nikles vs. Alon Elia 07.12.2017 - Israel F17 (Tiberias) - porovnanie

ZÁPAS

07.12.171. koloJohan Nikles Alon Elia 5-7, 6-2, 6-3 Izrael Israel F17 tvrdý

ŠTATISTIKY

Johan NiklesAlon Elia
1. podanie %71/103 (69%)58/95 (61%)
Vyhrané body z 1.podania46/71 (65%)34/58 (59%)
Vyhrané body z 2.podania15/32 (47%)19/37 (51%)
Vyhrané break-bally6/14 (43%)4/9 (44%)
Vyhrané body z returnu42/95 (44%)42/103 (41%)
Vyhrané body celkom103/198 (52%)95/198 (48%)
Dvojchyby41
Esá

ŠTATISTIKY

6-3

Johan Nikles
Švajčiarsko
23.03.97, 22 rokov




458
70
57 124 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
30 230 $
Alon Elia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Johan Nikles vs. Alon Elia - Vzájomné zápasy

07.12.171. koloJohan NiklesAlon Elia5-7, 6-2, 6-3 detail zápasuIzrael Israel F17 tvrdý

Johan Nikles - posledné zápasy

Spain M15 Castellon - antuka
09.11.19
semifinále
vs. Ricardo Ojeda Lara3-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.11.19
štvrťfinále
vs. Diego Barreto Sanchez7-5, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Nicolas Moreno De Alboran6-1, 6-0 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Alessandro Petrone6-76, 6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
03.11.19
finále
vs. Georgii Kravchenko6-4, 2-6, 6-74 prehradetail zápasu
02.11.19
semifinále
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo6-2, 6-4 výhradetail zápasu
01.11.19
štvrťfinále
vs. Tiago Cacao6-3, 6-2 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Maxime Mora6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Benjamin Winter Lopez7-64, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Benicarlo - antuka
25.10.19
štvrťfinále
vs. Alvaro Lopez San Martin6-4, 5-7, 0-6 prehradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Imanol Lopez Morillo7-5, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Carlos Lopez Montagud6-0, 4-1, Carlos Lopez Montagud - skrečvýhradetail zápasu
Spain Roja de - antuka
13.10.19
finále
vs. Carlos Gimeno Valero4-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.10.19
semifinále
vs. Oriol Roca Batalla4-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
11.10.19
štvrťfinále
vs. Ricardo Ojeda Lara4-6, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Inigo Cervantes6-3, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Alex Marti Pujolras6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Sabadell - antuka
06.10.19
finále
vs. Ricardo Ojeda Lara5-7, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo2-6, 6-4, 7-64 výhradetail zápasu
04.10.19
štvrťfinále
vs. Sergi Perez Contri6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Samuel Bensoussan6-1, 3-1, Samuel Bensoussan - skrečvýhradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Alex Martinez7-5, 2-6, 7-67 výhradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Carlos Gimeno Valero2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
04.09.19
2. kolo
vs. Roberto Cid6-74, 2-6 prehradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Tomas Curras Abasolo4-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
27.08.19
1. kolo
vs. Javier Barranco Cosano4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Santander - antuka
23.08.19
štvrťfinále
vs. Orlando Luz3-6, 7-65, 3-6 prehradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. Albert Roglan4-6, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Alberto Barroso Campos6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Switzerland Gstaad - antuka
20.07.19
1. kolo kval.
vs. Filippo Baldi5-7, 3-6 prehradetail zápasu

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Giorgio Ricca2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sahar Simon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper6-2, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Beren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
<