Johan Nikles vs. Alon Elia 07.12.2017

Johan Nikles vs. Alon Elia 07.12.2017 - Israel F17 (Tiberias) - porovnanie

ZÁPAS

07.12.171. koloJohan Nikles Alon Elia 5-7, 6-2, 6-3 Izrael Israel F17 tvrdý

ŠTATISTIKY

Johan NiklesAlon Elia
1. podanie %71/103 (69%)58/95 (61%)
Vyhrané body z 1.podania46/71 (65%)34/58 (59%)
Vyhrané body z 2.podania15/32 (47%)19/37 (51%)
Vyhrané break-bally6/14 (43%)4/9 (44%)
Vyhrané body z returnu42/95 (44%)42/103 (41%)
Vyhrané body celkom103/198 (52%)95/198 (48%)
Dvojchyby41
Esá

ŠTATISTIKY

6-3

Johan Nikles
Švajčiarsko
23.03.97, 22 rokov




680
1
45 711 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
29 012 $
Alon Elia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Johan Nikles vs. Alon Elia - Vzájomné zápasy

07.12.171. koloJohan NiklesAlon Elia5-7, 6-2, 6-3 detail zápasuIzrael Israel F17 tvrdý

Johan Nikles - posledné zápasy

Spain M25 Getxo - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Jules Okala1-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Georg Winkler6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany M15 Kamen - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Spain M25 Huelva - antuka
11.06.19
kvalifik.
vs. Cayetano March4-6, 5-7 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Noam Okala6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Romania M25+H Bacau - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Varillas2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Germany M15 Troisdorf - antuka
09.05.19
2. kolo
vs. Marvin Netuschil6-72, 6-73 prehradetail zápasu
07.05.19
1. kolo
vs. Rinky Hijikata6-1, 6-2 výhradetail zápasu
France M25 Angers - antuka
26.04.19
štvrťfinále
vs. Maxime Hamou2-6, 2-6 prehradetail zápasu
25.04.19
2. kolo
vs. Arthur Reymond7-63, 7-64 výhradetail zápasu
24.04.19
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Madrid - antuka
21.04.19
finále
vs. Corentin Denolly3-6, 2-6 prehradetail zápasu
20.04.19
semifinále
vs. Jeroen Vanneste6-1, 6-4 výhradetail zápasu
20.04.19
štvrťfinále
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 6-1 výhradetail zápasu
19.04.19
2. kolo
vs. Marvin Netuschil6-2, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Michiel De Krom6-3, 7-68 výhradetail zápasu
Spain M15 Reus - antuka
14.04.19
finále
vs. Eduard Esteve Lobato4-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.04.19
semifinále
vs. Rafael Matos2-6, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
12.04.19
štvrťfinále
vs. Pol Martin Tiffon7-65, 2-6, 7-5 výhradetail zápasu
11.04.19
2. kolo
vs. Frederico Gil6-0, 7-60 výhradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Dante Gennaro6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal M15 Portimao - tvrdý
12.03.19
1. kolo
vs. Finn Tearney4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Portugal M15 Loule - tvrdý
06.03.19
1. kolo
vs. Frederico Gil6-74, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
23.02.19
semifinále
vs. Finn Tearney0-6, 3-6 prehradetail zápasu
22.02.19
štvrťfinále
vs. Genaro Alberto Olivieri7-64, 6-1 výhradetail zápasu
21.02.19
2. kolo
vs. Benjamin Dhoe6-75, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.19
1. kolo
vs. Joao Monteiro6-74, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Palmanova - antuka
02.02.19
semifinále
vs. Hernan Casanova5-7, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
01.02.19
štvrťfinále
vs. Jaume Pla Malfeito6-3, 6-3 výhradetail zápasu
31.01.19
2. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili6-4, 6-0 výhradetail zápasu

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
06.08.18
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski6-4, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
27.06.18
1. kolo
vs. Enzo Wallart4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
21.06.18
štvrťfinále
vs. Or Ram-Harel3-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.06.18
2. kolo
vs. Ran Amar6-4, 1-0, Ran Amar - skrečvýhradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Samuel Beren6-3, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
13.06.18
2. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov2-6, 7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Alex Kobelt1-6, 2-6 prehradetail zápasu
<