Nemecko
03.03.97, 27 rokov
03.03.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
22.01.99, 25 rokov
22.01.99, 25 rokov
Joel Link vs. Torben Steinorth - Vzájomné zápasy
08.08.16 | 1. kolo kval. | Joel Link | Torben Steinorth | 6-3, 7-67 | detail zápasu | Germany F10 | antuka |
Joel Link form & Torben Steinorth form
Joel Link - posledné zápasy
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Jordan Betesh | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. William Ma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Can Ayral | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 7-65, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Luis Faria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Arda Gultekin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Alvaro Soler Santa Maria | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulio Perego | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Boris Arias | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Orlando - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Ronald Hohmann | 6-75, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Romain Gales | 6-73, 6-3, 6-10 | detail zápasu |
Torben Steinorth - posledné zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Thibault Frumholz | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-75, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 7-61, 6-75, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Petr Vojtech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-4, 4-1, Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Florian Broska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Amer Naow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Kurt Lacount | 6-0, 6-1 | detail zápasu |