ZÁPAS
18.09.18 | 1. kolo | Joao Domingues | Vlad Victor Cornea | 6-3, 3-6, 6-0 | Sibiu Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Joao Domingues | Vlad Victor Cornea | |
1. podanie % | 48/68 (71%) | 51/92 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/48 (63%) | 33/51 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 47/92 (51%) | 27/68 (40%) |
Vyhrané body celkom | 88/160 (55%) | 72/160 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Joao Domingues | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joao Domingues | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joao Domingues | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Joao Domingues | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Domingues | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Joao Domingues | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joao Domingues | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joao Domingues | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joao Domingues | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Joao Domingues | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joao Domingues | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joao Domingues | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Joao Domingues vs. Vlad Victor Cornea - Vzájomné zápasy
18.09.18 | 1. kolo | Joao Domingues | Vlad Victor Cornea | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Joao Domingues form & Vlad Victor Cornea form
Joao Domingues - posledné zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Noah Rubin | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Tiago Pereira | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | - | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Jules Marie | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Vlad Victor Cornea - posledné zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |