ZÁPAS
09.07.20 | 1. kolo | Jiri Vesely | Michael Vrbensky | 6-1, 7-65 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 30-15 | ||
Jiri Vesely | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-30 | ||
Jiri Vesely | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-4 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Jiri Vesely | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 1-1 | |
2-2 | Michael Vrbensky | |
Jiri Vesely | 3-2 | |
4-2 | Michael Vrbensky | |
Jiri Vesely | 5-3 | |
7-65 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jiri Vesely vs. Michael Vrbensky - Vzájomné zápasy
09.07.20 | 1. kolo | Jiri Vesely | Michael Vrbensky | 6-1, 7-65 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Jiri Vesely form & Michael Vrbensky form
Jiri Vesely - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-4, 5-7, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Borna Gojo | 4-6, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-65, 6-2, 3-6, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 7-67, 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Michael Vrbensky - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zizou Bergs | - Michael Vrbensky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |