Čína
18.01.96, 28 rokov
18.01.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Jianhui Li vs. Bang Shuo Yin - Vzájomné zápasy
07.07.18 | 1. kolo kval. | Jianhui Li | Bang Shuo Yin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | China F10 | tvrdý |
Jianhui Li form & Bang Shuo Yin form
Jianhui Li - posledné zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-64, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Yu Hsiang Chiu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tianjia Guo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wuhan - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Cing-Yang Meng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
07.01.19 kvalifik. | vs. Wei-De Lin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Cheng Han | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
31.12.18 kvalifik. | vs. Zhe Zhou | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
31.12.18 1. kolo kval. | vs. Yanjie Zheng | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F24 - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Wei Qiang Zheng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Owen Lu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
10.07.18 2. kolo | vs. Lingxi Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Yuchen Wu (2000) | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Aoran Wang | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
03.07.18 2. kolo | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F7 - tvrdý | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Kento Takeuchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Ang Ji | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.18 kvalifik. | vs. Tianjia Guo | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Bang Shuo Yin - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-73, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 3-4, Kasidit Samrej - skreč | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Yan Bai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Liu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Young Seok Kim | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Shan-Yuan Ou | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yi Jui Lo | 6-2, 6-4 | detail zápasu |