ZÁPAS
16.02.15 | 1. kolo | Jesse Huta Galung | Matthias Bachinger | 6-1, 6-75, 6-3 | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Jesse Huta Galung | Matthias Bachinger | |
1. podanie % | 90/114 (79%) | 59/94 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 60/90 (67%) | 43/59 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 38/94 (40%) | 40/114 (35%) |
Vyhrané body celkom | 112/208 (54%) | 96/208 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 10 | 9 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jesse Huta Galung vs. Matthias Bachinger - Vzájomné zápasy
16.02.15 | 1. kolo | Jesse Huta Galung | Matthias Bachinger | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
29.10.13 | 1. kolo | Matthias Bachinger | Jesse Huta Galung | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Geneva Challenger | tvrdý I. |
28.01.11 | štvrťfinále | Jesse Huta Galung | Matthias Bachinger | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Heilbronn Challenger | tvrdý I. |
28.02.08 | 2. kolo | Jesse Huta Galung | Matthias Bachinger | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Wolfsburg | koberec |
09.10.06 | štvrťfinále | Matthias Bachinger | Jesse Huta Galung | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Spain F33 | tvrdý |
Jesse Huta Galung form & Matthias Bachinger form
Jesse Huta Galung - posledné zápasy
Netherlands F3 - antuka | ||||
07.07.17 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.17 1. kolo | vs. Ruben Konings | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
11.11.16 štvrťfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 0-1, - Jesse Huta Galung - skreč | detail zápasu | |
10.11.16 2. kolo | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
05.11.16 semifinále | vs. Alexandre Muller | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.16 štvrťfinále | vs. Germain Gigounon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.16 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.16 1. kolo | vs. Jakob Sude | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Croatia F11 - antuka | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Grzegorz Panfil | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.16 1. kolo | vs. Francisco Faria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F7 - antuka | ||||
04.09.16 finále | vs. Botic Van De Zandschulp | - | detail zápasu | |
03.09.16 semifinále | vs. Bastian Wagner | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.16 štvrťfinále | vs. Tim Van Terheijden | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.16 2. kolo | vs. Nils Brinkman | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
25.08.16 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Antal Van Der Duim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Netherlands F3 - antuka | ||||
03.07.16 finále | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.16 semifinále | vs. Tallon Griekspoor | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.16 štvrťfinále | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.16 2. kolo | vs. Filip Brtnicky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Joris De Loore | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
17.04.16 2. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Matthias Bachinger - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
15.01.23 finále | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.23 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | - Matthias Bachinger - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - skreč | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
18.04.22 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 3. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | detail zápasu |