Mexiko
30.05.95, 28 rokov
30.05.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
07.03.02, 22 rokov
07.03.02, 22 rokov
Jeff Guerrero vs. Daiki Yoshimura - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Jeff Guerrero | Daiki Yoshimura | 6-0, 7-66 | detail zápasu | Egypt F19 | antuka |
Jeff Guerrero form & Daiki Yoshimura form
Jeff Guerrero - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Matthew Foster-Estwick | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Satyajit Simhadri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Fernando Villarreal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Kasper Elsvad | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sheil Kotecha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Aly Shokeir | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Vidit Vaghela | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Vicente Martinez | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Gianni Ross | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Carles Sarrio Tamarit | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Berry Leon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Mason Recci | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Alex Blanchar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Anton Magnusson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Omar El Shehawy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.18 1. kolo | vs. Pedro Bernabe Franco | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Daiki Yoshimura - posledné zápasy
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu Tanaka | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Farlie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhei Kono | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-61, 6-70, 0-1, - Daiki Yoshimura - skreč | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yi Jui Lo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chun-Ming Yam | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Taisei Kinase | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Tai Sach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Joonhee Yoon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Min Soo Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hangyeom Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Taishi Satou | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 6-74, 6-10 | detail zápasu |