ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Jean Thirouin | Cing-Yang Meng | 6-2, 6-2 | M15 Gimcheon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jean Thirouin | Cing-Yang Meng | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 40/56 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 16/40 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkom | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jean Thirouin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jean Thirouin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jean Thirouin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jean Thirouin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jean Thirouin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jean Thirouin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jean Thirouin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jean Thirouin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jean Thirouin vs. Cing-Yang Meng - Vzájomné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Jean Thirouin | Cing-Yang Meng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Gimcheon | tvrdý |
Jean Thirouin form & Cing-Yang Meng form
Jean Thirouin - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Matt Kuhar | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Sarkissian | 7-63, 6-74, 0-5, - Jean Thirouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, - Jean Thirouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
03.09.21 2. kolo | vs. Rrezart Cungu | 7-66, 4-6, 0-3, - Jean Thirouin - skreč | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alan Postay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Arthur Reymond | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Moez Echargui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Daniel Little | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
16.07.21 štvrťfinále | vs. Dusan Obradovic | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Danijal Muminovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Cing-Yang Meng - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | detail zápasu |