ZÁPAS
08.05.19 | 2. kolo | Jay Clarke | Ricardo Ojeda Lara | 5-0, - skreč | Shymkent Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Jay Clarke | Ricardo Ojeda Lara | |
1. podanie % | 10/13 (77%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 8/10 (80%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/3 (67%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 17/28 (61%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body celkom | 27/41 (66%) | 14/41 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jay Clarke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jay Clarke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jay Clarke vs. Ricardo Ojeda Lara - Vzájomné zápasy
08.05.19 | 2. kolo | Jay Clarke | Ricardo Ojeda Lara | 5-0, Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | Shymkent Challenger | antuka |
Jay Clarke form & Ricardo Ojeda Lara form
Jay Clarke - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - skreč | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emilien Voisin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Ricardo Ojeda Lara - posledné zápasy
M15 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
01.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.20 finále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
01.12.19 semifinále | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
10.11.19 finále | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detail zápasu |