ZÁPAS
24.01.19 | 3. kolo | Jay Clarke | Mirza Basic | 6-1, 6-3 | Burnie Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jay Clarke | Mirza Basic | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/33 (73%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkom | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jay Clarke | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jay Clarke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jay Clarke | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jay Clarke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jay Clarke | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jay Clarke vs. Mirza Basic - Vzájomné zápasy
24.01.19 | 3. kolo | Jay Clarke | Mirza Basic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
Jay Clarke form & Mirza Basic form
Jay Clarke - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Matej Dodig | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 7-62, 3-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 6-3, 1-4, - Jay Clarke - skreč | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emilien Voisin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Mirza Basic - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-1 | detail zápasu |