ZÁPAS
17.01.20 | štvrťfinále | Javier Barranco Cosano | Marco Bortolotti | - nenastúpil(a/i) | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Javier Barranco Cosano vs. Marco Bortolotti - Vzájomné zápasy
12.11.20 | 2. kolo | Javier Barranco Cosano | Marco Bortolotti | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Valldoreix | antuka |
17.01.20 | štvrťfinále | Javier Barranco Cosano | Marco Bortolotti | Marco Bortolotti - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
12.01.20 | finále | Javier Barranco Cosano | Marco Bortolotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
08.04.19 | 1. kolo | Javier Barranco Cosano | Marco Bortolotti | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Barletta Challenger | antuka |
Javier Barranco Cosano form & Marco Bortolotti form
Javier Barranco Cosano - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-5, Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, Ivan Marrero Curbelo - skreč | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Marco Bortolotti - posledné zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
05.08.21 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.21 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.20 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.11.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Parma Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detail zápasu |