ZÁPAS
31.08.19 | semifinále | Javier Barranco Cosano | Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | M25 Donostia | antuka |
ŠTATISTIKY
Javier Barranco Cosano | Daniel Dutra Da Silva | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/42 (74%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 23/63 (37%) |
Vyhrané body celkom | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Javier Barranco Cosano | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0 | ||
Javier Barranco Cosano | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
4-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0 | ||
Javier Barranco Cosano | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Javier Barranco Cosano | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
Javier Barranco Cosano | 2-1 | |
3-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Javier Barranco Cosano | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Javier Barranco Cosano vs. Daniel Dutra Da Silva - Vzájomné zápasy
30.01.20 | 2. kolo | Javier Barranco Cosano | Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 6-3 | detail zápasu | M25 Weston | antuka |
31.08.19 | semifinále | Javier Barranco Cosano | Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Donostia | antuka |
28.06.19 | štvrťfinále | Javier Barranco Cosano | Daniel Dutra Da Silva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Kamen | antuka |
Javier Barranco Cosano form & Daniel Dutra Da Silva form
Javier Barranco Cosano - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-5, Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, Ivan Marrero Curbelo - skreč | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Daniel Dutra Da Silva - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu |