ZÁPAS
17.01.17 | 1. kolo | Jaume Pla Malfeito | Facundo Arguello | 6-4, 1-6, 7-65 | USA F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Jaume Pla Malfeito | Facundo Arguello | |
1. podanie % | 61/93 (66%) | 43/87 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/61 (48%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/32 (53%) | 19/44 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z returnu | 42/87 (48%) | 47/93 (51%) |
Vyhrané body celkom | 88/180 (49%) | 92/180 (51%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jaume Pla Malfeito vs. Facundo Arguello - Vzájomné zápasy
17.01.17 | 1. kolo | Jaume Pla Malfeito | Facundo Arguello | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | USA F4 | antuka |
Jaume Pla Malfeito form & Facundo Arguello form
Jaume Pla Malfeito - posledné zápasy
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
11.12.20 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.20 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - skreč | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.19 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Facundo Arguello - posledné zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |