ZÁPAS
27.02.16 | semifinále | Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | 6-76, 7-63, 6-4 | Egypt F6 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | |
1. podanie % | 74/125 (59%) | 81/123 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 56/74 (76%) | 59/81 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 31/51 (61%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 46/123 (37%) | 38/125 (30%) |
Vyhrané body celkom | 133/248 (54%) | 115/248 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 6 | 12 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jaroslav Pospisil vs. Mohamed Safwat - Vzájomné zápasy
09.04.16 | semifinále | Mohamed Safwat | Jaroslav Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Egypt F12 | tvrdý |
27.02.16 | semifinále | Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | 6-76, 7-63, 6-4 | detail zápasu | Egypt F6 | tvrdý |
23.03.15 | finále | Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | 6-76, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Egypt F11 | tvrdý |
16.03.15 | finále | Mohamed Safwat | Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 5-0, Mohamed Safwat - skreč | detail zápasu | Egypt F10 | tvrdý |
24.11.14 | finále | Mohamed Safwat | Jaroslav Pospisil | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Egypt F34 | tvrdý |
17.03.14 | finále | Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Egypt F10 | antuka |
01.02.10 | 1. kolo | Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Egypt F1 | antuka |
19.10.09 | 2. kolo | Jaroslav Pospisil | Mohamed Safwat | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | Egypt F15 | antuka |
Jaroslav Pospisil form & Mohamed Safwat form
Jaroslav Pospisil - posledné zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Mohamed Safwat - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | detail zápasu |