Janis Podzus/Martins Podzus vs. Sergey Betov/Evgeny Tyurnev

Janis Podzus/Martins Podzus vs. Sergey Betov/Evgeny Tyurnev - Finland F4 (Helsinki) - porovnanie

ZÁPAS

12.11.181. koloJanis Podzus/Martins Podzus Sergey Betov/Evgeny Tyurnev 6-1, 6-76, 10-3 Finland Finland F4 tvrdý I.

ŠTATISTIKY

10-3

Janis Podzus
Lotyšsko
29.06.94, 25 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Bielorusko
15.10.87, 32 rokov







Sergey Betov
Martins Podzus
Lotyšsko
29.06.94, 25 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Rusko
08.04.97, 22 rokov




Evgeny Tyurnev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Janis Podzus/Martins Podzus vs. Sergey Betov/Evgeny Tyurnev - Vzájomné zápasy

12.11.181. koloJanis Podzus/Martins PodzusSergey Betov/Evgeny Tyurnev6-1, 6-76, 10-3 detail zápasuFinland Finland F4 tvrdý I.
05.11.18semifináleJanis Podzus/Martins PodzusSergey Betov/Evgeny Tyurnev6-3, 7-64 detail zápasuEstonia Estonia F3 tvrdý I.

Janis Podzus/Martins Podzus - posledné zápasy

Sweden M25 Falun - tvrdý I.
30.09.19
štvrťfinále
vs. Marius Ruzgas/Daniel Svensson6-0, 6-3 výhradetail zápasu
30.09.19
semifinále
vs. Karl Friberg/Sam Taylor6-4, 5-7, 10-3 výhradetail zápasu
30.09.19
finále
vs. Florian Lakat/Jan Zielinski6-75, 1-6 prehradetail zápasu
30.09.19
1. kolo
vs. Filip Bergevi/Christian Samuelsson6-75, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
Sweden M25 Stockholm - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo
vs. Sandro Kopp/Mick Veldheer7-5, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
semifinále
vs. Jan Zielinski/Kacper Zuk4-6, 6-74 prehradetail zápasu
23.09.19
štvrťfinále
vs. Aleksei Khomich/Evgeny Tyurnev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Poland M25+H Bydgoszcz - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Marek Gengel/Jiri Lehecka6-74, 3-6 prehradetail zápasu
Poland M15 Koszalin - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Aliaksandr Liaonenka/Egor Noskin7-66, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.19
štvrťfinále
vs. Daniel Kossek/Maciej Smola6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.19
semifinále
vs. Jan Galka/Piotr Galus6-3, 7-5 výhradetail zápasu
05.08.19
finále
vs. Hasan Ibrahim/Timo Stodder7-67, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
22.07.19
1. kolo
vs. Dominik Palan/Vitaliy Sachko7-65, 6-2 výhradetail zápasu
22.07.19
štvrťfinále
vs. Isa Mammetgulyyev/Yvo Panak5-7, 1-6 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
15.07.19
semifinále
vs. Artem Dubrivnyy/Marek Semjan Artem Dubrivnyy/Marek Semjan/Evgeny Tyurnev - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
15.07.19
finále
vs. Vit Kopriva/Petr Nouza6-73, 7-61, 10-7 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Dominik Palan/Samuel Puskar6-2, 4-6, 15-13 výhradetail zápasu
15.07.19
štvrťfinále
vs. Jiri Barnat/Jiri Jenicek6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Lithuania M15 Vilnius - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Piotr Galus/Michal Mikula6-1, 6-1 výhradetail zápasu
08.07.19
štvrťfinále
vs. Feliksas Sakalauskas/Tomas Vaise6-3, 6-73, 7-10 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M25 Doboj - antuka
13.05.19
1. kolo
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
06.05.19
štvrťfinále
vs. Sebastian Pjontek/Samo Polakovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.05.19
semifinále
vs. Fabian Marozsan/Peter Nagy4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Finland Finland F4 - tvrdý I.
12.11.18
1. kolo
vs. Sergey Betov/Evgeny Tyurnev6-1, 6-76, 10-3 výhradetail zápasu
12.11.18
štvrťfinále
vs. Patrick Mayer (GER)/Alexander Vasilenko6-71, 2-6 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
05.11.18
finále
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.18
1. kolo
vs. Aliaksandr Liaonenka/Nikita Mashtakov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.11.18
štvrťfinále
vs. Riccardo Maiga/Giorgio Ricca6-4, 2-6, 10-2 výhradetail zápasu
05.11.18
semifinále
vs. Sergey Betov/Evgeny Tyurnev6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
29.10.18
1. kolo
vs. Masi Sarpola/Otto Virtanen2-6, 6-74 prehradetail zápasu

Sergey Betov/Evgeny Tyurnev - posledné zápasy

Finland Finland F4 - tvrdý I.
12.11.18
1. kolo
vs. Janis Podzus/Martins Podzus1-6, 7-66, 3-10 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
05.11.18
1. kolo
vs. Lukas Mugevicius/Otto Virtanen7-68, 6-3 výhradetail zápasu
05.11.18
štvrťfinále
vs. Matvey Khomentovskiy/Alexander Vasilenko6-3, 7-63 výhradetail zápasu
05.11.18
semifinále
vs. Janis Podzus/Martins Podzus3-6, 6-74 prehradetail zápasu
<