INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Janis Podzus vs. Luca Gelhardt - Vzájomné zápasy
18.04.16 | kvalifik. | Janis Podzus | Luca Gelhardt | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | USA F14 | antuka |
Janis Podzus form & Luca Gelhardt form
Janis Podzus - posledné zápasy
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Erik Eliasson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Patric Prinoth | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Eric Davidsson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 3-0, Simonas Zukauskas - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kornel Kimaszewski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Samuel Hodor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Darko Jandric | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 7-67, 7-65 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Bart Stevens | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Geronimo Espin Busleiman | 4-6, 4-5, - Janis Podzus - skreč | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Luca Prevosto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Luca Gelhardt - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |